Wellness a relax

Domov/Wellness a relax
Wellness a relax 2019-01-18T18:47:09+00:00

V prípade potreby vieme zabezpeciť welness a relax – podľa dohody

Fínska sauna:

Pri saunovom kúpeli pôsobia na telo striedavo výkyvy tepla a chladu. Tým sa vyvolajú mnohostranné reakcie organizmu. Silný účinok tepla v priestore sauny dáva podnet na rozširovanie ciev v pokožke a na silné potenie. Hoci rýchle vyparovanie potu ochladzuje pokožku, stúpne teplota vo vnútri tela o cca 1°C a v pokožke o cca 10°C.

Tým sa podporuje tvorenie obranných látok voči infekciám. Teplo sauny pôsobí priaznivo na organizmus, uvoľňuje psychiku a svalstvo. Srdce bije síce o niečo rýchlejšie, ale rozšírením početných ciev v pokožke sa zmierni jeho námaha. Vyšší krvný tlak sa preto normalizuje. Netreba sa preto obávať o nadmerné zaťaženie srdca.

Infra sauna:

Infračervené lúče sú generované elektrickými vyhrievacími vláknami, sú optimálne nasmerované na osoby prítomné v kabíne. Vďaka dvojitej stene infrasauny je umožnené zvýšenie teploty zo 40 stupňov Celziových na 60 stupňov Celziových, čím sa aj účinok zdvojnásobí. Infrasaunu môžu smelo používať aj tie osoby, ktoré majú strach z uzatvorených priestorov resp. neznášajú dobre horúčavu, nakoľko infrasauna vyvinie svoje blahodarné účinky aj v tom prípade, keď necháte otvorené dvere a navyše sú na jej dverách sklenené výplne.

Jacuzzi – Vírivka

Užite si aj vy hodinku privátneho wellness a dostaňte svoje telo do stavu úplnej relaxácie. Jedinečné pohladenie vodou, ktoré rozmaznáva telo a uvoľňuje myseľ, zažijete jedine práve vo vírivej vani. Pocit únavy a vyčerpanosti zmizne a medzitým sa ramená, chrbát, kríže a nohy uvoľnia.

Masáž

Masáž slúži jedinému cieľu a to pomôcť človeku pri zdravotných problémoch, či dodať telu i duši pokoj a harmóniu. Klasická masáž pomáha regenerovať telo po fyzickej záťaži, športových výkonoch, pomáha obnovovať hybnosť tela, ktorá je narušená vplyvom sedavého zamestnania a rovnako slúži aj ako prevencia pred poruchami pohybového aparátu.

Avada WordPress Themes